Този сайт използва т.нар. бисквитки (Cookies), съгласно разпоредбите на Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета, за да Ви осигури най-функционалното посещение на нашия сайт. "Бисквитките" ни помагат да подобряваме съдържанието на сайта, като Ви даваме персонализирано и много по-бързо онлайн изживяване. Те се използват само от нашия сайт и нашите доверени партньори. Кликнете ТУК за подробности относно правилата за "бисквитките".
Този сайт използва т.нар. бисквитки (Cookies), съгласно разпоредбите на Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета, за да Ви осигури най-функционалното посещение на нашия сайт. "Бисквитките" ни помагат да подобряваме съдържанието на сайта, като Ви даваме персонализирано и много по-бързо онлайн изживяване. Те се използват само от нашия сайт и нашите доверени партньори. Кликнете ТУК за подробности относно правилата за "бисквитките". Съгласен съм
X

Влизане в акаунта

Запомни ме

Забравена парола? Кликнете тук, за да възстановите потребител / парола

Нямате профил?
X

Възстановяване на потребилетско име/ парола

Моля, въведете имейл адреса, който сте използвали, за да регистрирате профила си.

Влезте в системата Регистрирай се

Подаване на ГДД от фирма само с разходи за банкови такси, банково захранване и пълномощно

Елена Илиева Отговор, предоставен от
Елена Илиева
на 25 Март 2020Съгласно действащото законодателство!
Въпрос:

Фирма Р ЕООД няма дейност от 2011 г. до 2018 г. вкл. През м. 03.2019 г. е получила по договор 7400.00 лв., но поради неизпълнение, договорът се прекратява и Фирма Р ЕООД връща сумата 7400.00 лв на Фирма С ЕООД на 10.04.2019 г. Фирма Р през 2019 г. ima следните разходи:

1. Банкови такси - 87.00 лв.;

2. Еднократно захранване на банкова сметка от управителя със 110.00 лв.;

3. Разход от 6.00 лв. за издадено пълномощно..

Следва ли Фирма Р ЕООД да подаде ГДД по чл. 92 от ЗКПО през 2019 г.? Или са налице условията за липса на дейност?

Регистрирайте се или влезте в профила си, за да прочетете отговора на казуса
Подаване на ГДД от фирма само с разходи за банкови такси, банково захранване и пълномощно

Бележка: Отговорът на въпроса е достъпен само за регистрирани потребители. Натиснете тук, за да се убедите в полезността на експертните отговори в portalschetovodstvo.bg.

Влизане в акаунта

Защо да се регистрирам?

  • експерти на Ваше разоложение 24/7/365
  • база данни с новини, отговори, анализи
  • на разположение навсякъде, по всяко време, от всяко устройство

БЕЗПЛАТНО приложение portalschetovodstvo.bg

Отчитане на активите по лизинг при прилагане на СС 17 – лизинг

Бъдете в крак с всички решения, предложени от специалистите.
Абонирайте се сега в бюлетина на PortalSchetovodstvo.bg и получете специалния PDF "Отчитане на активите по лизинг при прилагане на СС 17 – лизинг"!

Да, искам информация за продуктите на РС Издателство и Бизнес консултации. Приемам личните ми данни да бъдат обработвани съгласно Регламент ЕС 2016/679

x