Portalschetovodstvo.bg
Продукт с марка Rentrop & Straton
обновен на 23 Август 2014
Търсене на статия   Вид на статия
 Сфера Поле

...или използвайте търсачката Разширено търсене
Потребителско име
Парола
Запомни ме
Portal Trznormativi

Facebook RSS Feeds Изпрати по имейл Увеличи шрифта Намали шрифта Шрифт по подразбиране

Протокол по чл. 117 от датата на данъчното събитие

Ивайло Димитров, на 08-Март-2012

Tags: протокол, ВОП, ЗДДС

Въпрос: Българско дружество придобива стоки от Полша. Полското дружество е издало фактура с дата 1.05.2011 г., но фактурата ще се плати след получаване на стоката. Стоката е предоставена на транспортната фирма, която обслужва българското дружество на 25.05.2011 г. Транспортът е за сметка на българската фирма. До кога трябва да бъде издаден протокола за самоначисляване на ДДС от българското дружество?


Забележка: Отговорът може да бъде видян само от регистрирани потребители. натиснете тук! за да се убедите в полезността на отговорите на експертите PortalSchetovodstvo.bg

Влез в акаунта

Потребителско име:
Парола:
Запомни ме

Защо да се регистрирате?

  • Над 95 експерта са на Ваше разположение 24/ 7/ 365!
  • Имате достъп до база данни на 501 въпроси и отговори по темите Счетоводство, ДДС, Данъчно облагане и такси, Регистриране на фирми.
  • Цялата информация в портала е на Ваше разположение по всяко време и където и да се намирате!
  • Пълен достъп до портала+персонално консултиране сега ще Ви струва само 0.80 лева/ ден, с включен ДДС.
  • Съвети от експерти PortalSchetovodstvo.bg

Регистриране на акаунт


 

Регистрирайте се или попълнете полетата за влизане в акаунта за да получите достъп до отговорите към тази статия
Протокол по чл. 117 от датата на данъчното събитие

Добави тази статия към своя сайт
Бюлетин PortalSchetovodstvo.bg
Бъдете информирани за всички решения, които нашите експерти дават. Абонирайте се СЕГА за PortalSchetovodstvo.bg Бюлетин, и вземете подарък: Специален доклад "Данъчно облагане и такси 2014 – 17 казуса "!!

  Да, желая да получавам информация за продуктите, услугите, новостите и т.н., които Rentrop & Straton предлага. Условия на сайта Информационна бележка



Подобни статии


     » Начисляване на ДДС при продажба на стока извън ЕС 
     от Елена Илиева, 20-Авг-2014
     » Въпроси и отговори » ДДС » ЗДДС

     » Доставки по марж и ДДС 
     от Елена Илиева, 13-Авг-2014
     » Въпроси и отговори » ДДС » ЗДДС

     » Данък при продажба на автомобил 
     от Елена Илиева, 08-Авг-2014
     » Въпроси и отговори » ДДС » ЗДДС

     » Регистрация на фирма по ДДС за фирма, купуваща стоки от ЕС 
     от Елена Илиева, 17-Юли-2014
     » Въпроси и отговори » ДДС » ЗДДС

     » Данъчен режим на дистанционните продажби 
     от доц. Светлозар Стефанов, 02-Юли-2014
     » Въпроси и отговори » ДДС » ЗДДС